Apie mus

UAB „Beveka“ buvo įsteigta 1992 m. kovo 2 d. ir iki šiol sėkmingai dirba Lietuvos rinkoje. Tai pelno siekianti lietuviško kapitalo įmonė, be tarpininkų nuomojanti nuosavą nekilnojamąjį turtą.

Mes nuomojame komercines ir administracines patalpas Vilniaus mieste ir Molėtų rajone. Sezono metu siūlome kaimo turizmo paslaugas, suteikdami galimybę poilsiauti ir pramogauti sodyboje, įsikūrusioje vaizdingoje vietoje ant Aiseto ežero kranto Molėtų rajone, Labanoro girios apsuptyje.

Įmonė, siekdama savo tikslų, bendradarbiauja su Molėtų turizmo ir verslo informacijos centru, nekilnojamojo turto agentūromis, nevyriausybinėmis ir ne pelno siekiančiomis organizacijomis bei kt.

Mūsų vizija. Būti patikima, finansiškai stabilia ir konkurencinga bendrove, grindžiančia savo veiklą aukštos kokybės paslaugomis bei užtikrinančia geriausią poilsį kiekvienam.

Mūsų misija. Teikti profesionalias ir kokybiškas nekilnojamojo turto nuomos ir kaimo turizmo paslaugas, rūpintis klientu bei jo poreikiais, skatinti nuolatinį bendradarbiavimą ir pasitikėjimą mumis.

Mūsų tikslas. Teikti klientų poreikius atitinkančias paslaugas nekilnojamojo turto ir kaimo turizmo srityse.

Į viršų

Comments are closed.